- EPSON

Цена
€16 09 / 31 47 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
ГЛАВА ЗА EPSON STYLUS SX425W/SX525WD/BX305F/BX320FW/BX625FWD - Black - PN C13T12914011 - `11.2ml.`
Тежест: 100.000000 kg
Цветове: Черен
Ресурс: 385 pages / 11.2 ml
Съвместим вид: Оригинален артикул
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
ГЛАВА ЗА EPSON STYLUS SX425W/SX525WD/BX305F/BX320FW/BX625FWD - Black - P№ C13T12914011 - `11.2ml.`
Данни, подадени от официалния вносител за България.
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип | Оригинална |
| Цвят | Черен |
| Капацитет (страници) (pages) | 260 |
| Обем (ml) | 13 |
| Съвместима серия принтери | Epson Stylus SX 425W/525WD/BX 305F/320FW/625FWD серия |
| OEM код | C13T12914011 |
| Капацитет | Стандартен |
| Тип мастило | Пигментно |
| Мулти-пак | Не |
| Гаранция (months) | 12 |
| Тегло | 0.00кг |
Оригинален черен касет с мастило за Epson Stylus SX 425W/525WD/BX 305F/320FW/625FWD - C13T12914011
Осигурете ясни и остри черни текстове и надежден печат с този оригинален касет с мастило за Epson. Проектиран специално за принтерите от сериите Epson Stylus SX и BX, той гарантира постоянно високо качество на вашите ежедневни документи.
Ключови Предимства
- Оригинално качество на Epson — Оригиналното мастило на Epson осигурява надеждна работа и живи, дълготрайни разпечатки.
- Лесен монтаж — Проста и безпроблемна смяна на касетата ви връща към печатането бързо.
- Оптимални резултати от печат — Формулирано за безпроблемна работа с принтерите на Epson за остри текстове и фини детайли.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип продукт | Касет с мастило |
| Цвят | Черен |
| OEM код | C13T12914011 |
| Съвместима серия принтери | Epson Stylus SX 425W, SX 525WD, BX 305F, BX 320FW, BX 625FWD |
| Тип мастило | Пигментно |
Какво има в кутията
- 1 x Черен касет с мастило за Epson (C13T12914011)
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.




